Grafika

Twilight png

1. srpna 2013 v 16:25 | *Nat*
Zkusila jsem konečně udělat i nějaké to png s "barevným pozadí".
Na poprvé se mit o moc nepovedlo, no uznejte sami..:/
Je to celé divně kostečkované.:D a už se mi s tím nechce víc hrát..
Snaha se cení.;)

Png- birds DOWNLOAD!

16. března 2013 v 16:54 | *Nat*
Znáte to, když hledáte PNG a skoro nikdy nenajdete?? Můj případ. ;) Tak jsem se trochu rozhodla hledat za vás, nebo případně PNG sama vyrobit. =) Před pár dyn jsem se konečně naučila zabalit věci do WinRar. :DDD Pokud s tím někdo neumíte napište do komentu, je to v tom zabalené. Je tam dost PNG, různí "ptáčci". :) Myslím že by se vám mohli líbit. Já sama sjem si z nich vyrobila wallpaper!:DD Není to moje tvorba!! Takže teď pouze hledám, ne vyráím. ;) Nemůžu napsat zdroj, protože to bylo asi na 5-ti blozích a nikde nebyl zdroj, takže opravdu nevím. No.. Snad se bude líbit. :) Chcete i jiné?? Napište do komentu s čím. Takže vám stačí pouze kliknout na Download (stáhnout) a chvilku počkat. ;D

PNG texty- Twilight

10. března 2013 v 16:26 | *Nat*
Už pár dní se to nějak učím, ale poprvé jsem si to dneska pořádně zkusila. Učím se dělat "PNG TEXT". Tentokrát jsem si udělala textíky Twilight Ságy. :DD Není to nic moc.. Ale snažila jsem se. ;) Snad se líbí.. Napíšete mi prosím svůj názor? =)
A kopírujte to pls s ikonou blogu!

První text je taková hodně obyčejný- Twilight Sága.

Další text je stejný, ale s pár dalšími ozdobami- Twilight Sága.

Tento je znova stejný, akorát s ještě malilinkou ozdůbkou- Twilight Sága.

Teď už máme jiný text- Edward Cullen.

A teď tady jsou 2 texty. Jsou podobné. ;) Bella Swan.


Nejsou nic moc.. ://

3D Koule

8. března 2013 v 16:25 | *Nat*
Máme tady zase jednu "grafiku". Tentokrát jsem si zkusila vytvořit 3D kouli. :) Možná potom dám i nějaké návod. Můžete ji volně použít, i když nevím na co:DDD Hlavně nemazat můj podpis! Na ubjednávku můžu udělat i jinou barvu. ;)

Moje první PNG

1. března 2013 v 20:17 | *Nat*
Ahojky.. Tady je moje první PNG. Jsou tam chyby. Ještě to moc neumím, myslím že to jde vidět ;))
Můžete je použít. Ale nemazat můj podpis!! To je asi tak vše.. Lbí?? Moc ne, že..;D

Hoďíte komentík?? =) :)

Můj druhý layout

26. února 2013 v 19:22 | *Nat*
Tak jsem si pro změnu zkusila udělat layout.. Není nic extra, protože je teprve můj 2.!! Ale víte že layouty (designy) moc neumím.. :)) :D :/ Ale snaha byla.. Je to samozdřejmě o mojem milovaném Twilight! ♥ =) Co ne něho říkáte..? :) Beru kritiku, vím že není dokonalý..vlastně se moc nepoved. :))

Tady je ještě ukázka jak bych si ho dala na blog.. Už o tom uvažuju..:DD Tak uvidíme. :) Třeba máš to štěstí, že když čteš tento článek, design je už nastavený.:D Třeba taky ne..;D Bavte se! :)

02 Sada oddělovačů

18. února 2013 v 19:49 | *Nat*
Máme tady konečně 2. sadu mých oddělovačů!! ♥ :DDD Snad se vám alespoň trochu líbí.. Jsou takové hodně obyčejné..:/ Je tam ještě jeden BONUSOVÝ. Ten má jednu stranu takovou, že se přizpůsobí pozadí. Jako že bere tu bervu pozadí. Snad někdo chápe! ;D xD Tak.. Tady jsou!

+BONUS!!
Který se vám líbí nejvíc?? :)) Mě se líbí všechny stejně ;) ;D

PNG text

17. února 2013 v 19:22 | *Nat*
Tady je jeden maliký text na blog. Chcete ještě nějaký? :))

01 Sada oddělovačů

17. února 2013 v 18:07 | *Nat*
Já vím že tady poslední dobou je moc grafiky.. Ale mě to teď začalo strašně bavit!! :DDD Takže to teď bude převážně o grafice. Snad se vám budou líbít. :) Můžete je použít! Ale nevydávat za své! Pokud máte tu možnost, tak prosím zveřejněte zdroj. ;)

Líbí??
Jsou to jedny z mých prvních. Takže nečekejte nic "extra". Zatím pp..

Můj první oddělovač

16. února 2013 v 20:21 | *Nat*
Konečně se mi povedlo udělat můj první oddělovač!! ♥ Jsem fakt šťastná.. :DDDDD Není nic extra, je docela divnej, ale je první.. Snad se líbí. Pak sem třeba přidám další! ;D Pp :**
*Nat*

Avatar sada- Selena Gomez

16. února 2013 v 15:17 | *Nat*
Jsou to moje první avatary. Takže nejsou nic extra, ale je jich docela dost. Tak snad se vám líbí.. Dala jsm si s nimi práci. Takže.. Prosím kopírujte se zdrojem! A pokud ne, tak alespoň nevydávejte za své. Samozdřejmě si je můžete dát jako avatar ;) Tak se bavte koukáním.. ;D


No.. Některé se povedly, některé ne.. Snad se vám alespoň jeden líbí, třeba napište jaký.. :) Mějte se pěkně, třeba napište s kým mám udělat další.. :)
*Nat*
Váš zdroj:
Díky.. :)) Nemusí být klikací. ;)

Velká sada oddělovačů

15. února 2013 v 13:53 | *Nat*
Ano, ano.. Tyto oddělovače nejsou moje. Žádný z nich jsem nědělala já. Ale zalíbily se mi, tak vám je sem všechny dám. Některé možná i použiju, některé už jsem použila. Za své je nevydávám, tak by to majitelům nemělo vadit. :)) Hodně z nich je spíš v odstínu fialové a růžové atd. To proto, že mám takové barvy blogu.;) Tak se bavte prohlížením, klidně si nějaké uložte. ;D Pro vás je to možná mormálka, ale pro mě.. při tom nvšem nahrávání, hodně! :D
↑↑Tyhle jsou krásné, v jiných barvých by se mi asi moc nelíbily, taky proto jsem je tady nedala.↑↑
↑↑Těmto majitelka říká tak znavé "žvýkačkové". Já myslím že se jí moc povedly. I když si je zvětšíte, pořád mají super kvalitu.↑↑
↑↑ Tyto jsou takové obyčejné. Myslím že si s nima dal někdo práci. Mě se moc líbí. Jak vidíte dala jsem i jiné barvy. Zelenou, modrou a červenou. Ne jen růžovou.↑↑
↑↑Tady jsem naopak zvolila pouze fialovou a tůžovou. Myslí že to stačí, protože je asi tak moc nepoužiju. Jsou pěkné, ale ostatní se mi líbí víc.↑↑
↑↑Také jedny z hodně obyčejný, ale pěkných. Proto tady máme zase jen růžovou a fialovou, barvy blogu.↑↑

Twilight animace

11. února 2013 v 19:17 | *Nat*
Ahojky, tak jsem se rozhodla udělat ještě pár animací. Chcete ještě nějaké? Pište do komentů! :)) A budu ráda za názor, jak se mi povedly.. ;D Tak tady jsou!
A.. Ano, mám ráda Twilight! ♥ ;)

Edward a Bella

Irina a Volturovi

Bella jako upírka

Bella a Jacob

Líbí? Komentujte, likeujte, udávejte hvězdičky. ;D ;)

Animace!

11. února 2013 v 13:59 | *Nat*
Zkusila jsem si vytvořit oár animací.. Jestli nějakou chcete, tak si napište do komentu. Určitě sem někdy dám návod, jak to vytvořit. :) Tady je pár mých výtvorů! ;)

Robert Pattinson
¨

Kristen Stewart

Líbí?? :DD
Oni jsou oba táák..=*) ♥

2 těžké colorky

31. prosince 2012 v 14:00 | *Nat*
Ahojky.. Mám tady 2 težší colorky.. Váš názor mi můžete napsat do komentů. :) Obě sem dám.. No byla to ale práce, nejhorší byly ty listy..:DDD :/
Před:

Potom:

A tady je druhá colorka.. Ty malé kuličky byly fakt otravné :D

Předtím:

Potom:

Moje první silueta

30. prosince 2012 v 20:53 | *Nat*
Moje první silueta..:/ Nic moc.. Líbí?? :DD

Trochu těžší retuš

14. října 2012 v 18:08 | Naty♥
Ahojky, zase jsem se nudila..:D Tak jsem zkoušela další retuš:) Jestli chcete tady zkusit pošlete mi odkaz na svůj obrázek v komentu:) 2+udělám koláž:) Napište do komentu vaše hodnocení.. Pokud by se někdo ptal tak upravuju na: www.picmonkey.com

Tady to je:)

Předtím:

Potom:

Obodujte:)) A jestli máte fb mám tam stránku Mám ráda colorky :))

Retuš s efektem

22. srpna 2012 v 18:50 | ♥Naty♥
Čauký.. Dneska je tady moje první retuš.. Je taková zvláštní a jemným efektem:)) Tak posuďte..

Před:

Potom:

Moc prosím za o vaše komenty a návrhy na zlepšení:))

Nehty- Zábava:D

22. srpna 2012 v 18:45 | ♥Naty♥
Čauky... Takže:D Sorry že pořád přidávám grafiku.. Ale mě to prostě začalo bavit- nic jiného nedělám..:DDD TAkže tady je má další colorka..

Předtím:

Potom:


Docela jsem si s tím vyhrála... Tak co na to říkáte? Fakt sorry za špatnou kvalitu:))

Colorka- Rty

18. srpna 2012 v 10:19 | ♥Naty♥
Ahojky.. To colorizování mě už opravdu baví:DD Takže tady je moje další colorka.. Vím že je docela jednoduchá a nemám se čím chlubit.. Ale mě to prostě baví:D

Předtím:

Potom:

Snad se mi alespoň trošičku povedla.. *N* :))

Pro Alexx

16. srpna 2012 v 11:46 | ♥Naty♥
Ahoj Alexx a ostatní, mám tady pro tebe tu objednávku.. Moc se omlouvám za jednu věc-a to za text na očích.. Trošku jsem ho vožila omilem:(( Snad i tak ujde.. Je tam to co jsi chtěla: Červené vlasy, oči a rty:) Tak snad ujde- Tady máš svou Avril Lavigne!

předtím

potom


Snad je to podle tvých představ.. Stáhnou si ji můžeš- pokud nevíš jak napiš mi nebo se koukni do rubriky stahuj tapety.. Tam je návod.. Pro Alexx!!!

Objednej si..

16. srpna 2012 v 11:25 | ♥Naty♥
Ahojkýý :DD Pokud si colorku neumíte udělat sami v programu PhotoFiltre atd.. Ale chcete ji- ráda pomůžu:) Napiš si přání do komentů a domluvíme se:)) pp:)

Vlasy- Barva

15. srpna 2012 v 21:06 | ♥Naty♥
Čau, čau..udělala jsem nové rychlé colorky..:) Takže zajímá mě která barva vlasů je nej.. Já osobně nevim- ale nejvíc jí asi sluší ta blond:)) No, však napište vy.. Co jí nejvíce sluší??

Tak která:DD??

Selena..

15. srpna 2012 v 20:42
Ahojky.. Teprve moje druhá colorka.. Pokusila jsem se udělat Sel fialové vlasy.. Myslím že by jí to i slušelo:D Jak se vím líbí??

Předtím:

Potom:

Doufám že se mi alespoň minimálně povedla:))

Colorka

15. srpna 2012 v 19:51 | ♥Naty♥
Ahoj, takže před pár dny jsem se tak trošku dozvěděla jak se dělají colorky.. A tahle je moje úplně první.. A to doslova- jen jsem to tak zkoušela.. Tak snad se alespoň trošičku povedla:DD Pokud budete mít nějaké návrhy na jednoduché colorky tak pište odkazy do komentů:))

 
 

Reklama