Recenze laků na nehty: 2x laky Very Me

27. července 2013 v 19:51 | *Nat* |  For Girls
Vítám vás u dalšího člááánku!:D
Dneska jsem se rozhodla dělat svou první recenzi. Bude to recenze na 2 laky. Dostala jsem se sice na vánoce, a to bylo hooodně dávno, ale prostě jsem je teď našla, vzpomněla si na ně a rozhodla se udělat o nich článek.:) Budou to 2 laky. Oba jsou z kosmetiky Oriflame, konkrétně z kolekce Very Me. Sice jsou už staré, ale můžu vás ujistit, že je ještě v pořádku seženete. Viděla jsem je totiž v nejnovějším katalogu Oriflame. Takže jsou pořád k dostání.:) Tak, jdeme na to!


very me NIAL ART BASE
Tento lak bych si sama za sebe asi nikdy nevybrala. Nesnáším růžovou! Měla jsem ji ráda, ale teď už ne.. Takže si chci i změnit design.. Ale to sem nepatří.;) Dostala jsem ho tedy na vánoce. Opravdu nevím kolit stál, myslím že něco okolo 50,-kč. Opravdu nevím.. Moc ho sama nepoužívám, ale někdy si ho vezmu. Musím říct, že se poměrně rychle smyje, nebo oškrábe, dlouho nevydrží. Musí se vždycky nanést alespoň 2 vrstvy, nebo jedna-ale "tlustší". Jinak průsvitá, mě se to teda moc nelíbí, ale jak komu.. Je to odstín 1Pink. Je to opravdu takový obyčejný lak.. Sežene ho zde. A tady vám ještě přidávám pár vlastních fotografií.very me Night Fever
Tak, tento lak jsem použila pouze 2x. A to když jsem ho dostala a teď, když ho mám právě na sobě. Nejde odlakovat! Možná jen trochu, pak ho musíte doslova seškrábat a sedřít. Tak naopak tento lak, vydrží opravdu dlouho. I když nanesete pouze jednu vrstvu, pořád vypadá skvěle a prosvítá jen minimálně. Je to ale typ laku, který se mi nelíbí. Vypadá strašně uměle. Mám radši nevýrazné pastelové barvy. Tohle se moc třpití, moc to křičí a přitahuje pozornost. Je opravdu hodně lidí, kterým se právě tento lak líbí, takže pokud patříš k nim, s chutí si ho kup! Jmenuje se Night Fever, teda v čj "Noční horečka". Takže se určitě hodí na párty.:) Je v odstínu 1SILVER. Stojí 99,-kč a seženeš ho tady.


Snad se vám článek líbil.:) Více o kolekci Very Me najdeš zde.:)) Krásné prázdniny!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni!

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama