Interview: 4 Questions for Kristen Stewart // Rozhovor: 4 otázky pro Kristen Stewart

26. července 2013 v 16:01 | *Nat* |  Mix

Ahoj, po dlouhé době jsem tady! A rozhodla jsem se, že pro vás přeložím rozhovor s Kristen.:) Mylsím že se to někomu, kdo neumí anglicky, třeba bude hodit.;) Je to rozhovor k filmu "On the road". Ve kterém hrála Kristen dívku jménem Marylou. Je to můj první překlad rozhovoru, tak se omluvám, pokud tam bude více nějakých chyb, nebo nesrozumitelných věcí. Díky za pochopení. Budu moc vděčná za jakýkoli názor do komentáře. Děkuju za přečtení článku..!


Kdy jsi poprvé četla "On the road"?
Když mi bylo 14 let. To bylo na seznamu četby, vlastně v prváku.Šla jsem do docela free-form školy. Ostatní tituly obsahovaly The Scarlet Letter a Velký Gatsby - které mám ráda - ale On the road vypadala mnohem zábavnější než kterýkoliv z nich.

Můžeš říct něco víc o tom, co tě na to přitahuje?
Charaktery. Jsem z údolí, pocházím z velmi příjemné a ​​velmi šťastné domácnosti, ale je to ten typ,kde se můžete stát líný a samolibý. Když jsem poprvé četla On the road, uvědomila jsem si, že v okamžiku jsem byla v životě, kdy si můžete začít vybírat, kdo jsou vaši rodinní příslušníci ve smyslu toho, kdo jsou vaši přátelé. Samozřejmě, když jste jako dítě nemáte nad tím moc kontrolu.

Walter říká, že jsi odvážná. Je to pravda?
Ne! Byla jsem z některých částí filmu vyděšená! Věděla jsem, že budu hrát Marylou, protože mi bylo 16. A díky bohu, udělali jsme ten film, až když mi bylo 20, ideální výchozí bod. Ale miluju nátlak a muliju strašení samy sebe. Chtěla jsem dělat sex scény. Abych byla upřímná, není se přece za co stydět.

Řekla by jsi, že On the road má význam pro dnešní mladou generaci?
Myslím si, že jsou důvody, proč kniha nikdy nebyla bezpředmětná. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama