Červenec 2013

Nový layout!

31. července 2013 v 22:06 | *Nat* |  Mix
Takže, minulý design byl krásný, ale z nějakého důvodu se mi z něj sekal blog.:(
Proto jsem se rozhodla pro nový!
Mám ještě jened blog (my-twilight-live.blog.cz).
A tam jsem si vzala design od Yellow Graphic(odkaz máte v menu).
Má nádherné designy!
Tak jsem se rozhodla, že na tento blog si také vezmu její.:)
A jsem za něj strašně šťastná!
Můj minulý lay. OdMiss Veronique

Můj nový lay→ Nonsiie.


Můžete porovnat sami.. Odoum moc děkuji!:)

Červenec 2013- Hot or Not

31. července 2013 v 21:52 | *Nat* |  Hot or Not
Hot or Not?

Halsuj v anketě dole pod článkem.:)


Affiliates

31. července 2013 v 21:18 | *Nat* |  Mix
Affiliates
(ostatní jsem vymazala)
Wanna Be?

Pravidla:
Alespoň jednou az týden přijď na můj blog a zanech komentář.
Nepiš vulgárně a sexisticky.
Já budu na tvůj blog chodit také.

Přihlaš se, budu moc ráda za každé nové affs.:)
Beru všechny!

1.Blog
2. Zaměření (pokud je)
3. Dej si mě hned do affs, beru totiž všehny.;)Recenze laků na nehty: 2x laky Very Me

27. července 2013 v 19:51 | *Nat* |  For Girls
Vítám vás u dalšího člááánku!:D
Dneska jsem se rozhodla dělat svou první recenzi. Bude to recenze na 2 laky. Dostala jsem se sice na vánoce, a to bylo hooodně dávno, ale prostě jsem je teď našla, vzpomněla si na ně a rozhodla se udělat o nich článek.:) Budou to 2 laky. Oba jsou z kosmetiky Oriflame, konkrétně z kolekce Very Me. Sice jsou už staré, ale můžu vás ujistit, že je ještě v pořádku seženete. Viděla jsem je totiž v nejnovějším katalogu Oriflame. Takže jsou pořád k dostání.:) Tak, jdeme na to!


very me NIAL ART BASE
Tento lak bych si sama za sebe asi nikdy nevybrala. Nesnáším růžovou! Měla jsem ji ráda, ale teď už ne.. Takže si chci i změnit design.. Ale to sem nepatří.;) Dostala jsem ho tedy na vánoce. Opravdu nevím kolit stál, myslím že něco okolo 50,-kč. Opravdu nevím.. Moc ho sama nepoužívám, ale někdy si ho vezmu. Musím říct, že se poměrně rychle smyje, nebo oškrábe, dlouho nevydrží. Musí se vždycky nanést alespoň 2 vrstvy, nebo jedna-ale "tlustší". Jinak průsvitá, mě se to teda moc nelíbí, ale jak komu.. Je to odstín 1Pink. Je to opravdu takový obyčejný lak.. Sežene ho zde. A tady vám ještě přidávám pár vlastních fotografií.very me Night Fever
Tak, tento lak jsem použila pouze 2x. A to když jsem ho dostala a teď, když ho mám právě na sobě. Nejde odlakovat! Možná jen trochu, pak ho musíte doslova seškrábat a sedřít. Tak naopak tento lak, vydrží opravdu dlouho. I když nanesete pouze jednu vrstvu, pořád vypadá skvěle a prosvítá jen minimálně. Je to ale typ laku, který se mi nelíbí. Vypadá strašně uměle. Mám radši nevýrazné pastelové barvy. Tohle se moc třpití, moc to křičí a přitahuje pozornost. Je opravdu hodně lidí, kterým se právě tento lak líbí, takže pokud patříš k nim, s chutí si ho kup! Jmenuje se Night Fever, teda v čj "Noční horečka". Takže se určitě hodí na párty.:) Je v odstínu 1SILVER. Stojí 99,-kč a seženeš ho tady.


Snad se vám článek líbil.:) Více o kolekci Very Me najdeš zde.:)) Krásné prázdniny!!


Interview: 4 Questions for Kristen Stewart // Rozhovor: 4 otázky pro Kristen Stewart

26. července 2013 v 16:01 | *Nat* |  Mix

Ahoj, po dlouhé době jsem tady! A rozhodla jsem se, že pro vás přeložím rozhovor s Kristen.:) Mylsím že se to někomu, kdo neumí anglicky, třeba bude hodit.;) Je to rozhovor k filmu "On the road". Ve kterém hrála Kristen dívku jménem Marylou. Je to můj první překlad rozhovoru, tak se omluvám, pokud tam bude více nějakých chyb, nebo nesrozumitelných věcí. Díky za pochopení. Budu moc vděčná za jakýkoli názor do komentáře. Děkuju za přečtení článku..!


Kdy jsi poprvé četla "On the road"?
Když mi bylo 14 let. To bylo na seznamu četby, vlastně v prváku.Šla jsem do docela free-form školy. Ostatní tituly obsahovaly The Scarlet Letter a Velký Gatsby - které mám ráda - ale On the road vypadala mnohem zábavnější než kterýkoliv z nich.

Můžeš říct něco víc o tom, co tě na to přitahuje?
Charaktery. Jsem z údolí, pocházím z velmi příjemné a ​​velmi šťastné domácnosti, ale je to ten typ,kde se můžete stát líný a samolibý. Když jsem poprvé četla On the road, uvědomila jsem si, že v okamžiku jsem byla v životě, kdy si můžete začít vybírat, kdo jsou vaši rodinní příslušníci ve smyslu toho, kdo jsou vaši přátelé. Samozřejmě, když jste jako dítě nemáte nad tím moc kontrolu.

Walter říká, že jsi odvážná. Je to pravda?
Ne! Byla jsem z některých částí filmu vyděšená! Věděla jsem, že budu hrát Marylou, protože mi bylo 16. A díky bohu, udělali jsme ten film, až když mi bylo 20, ideální výchozí bod. Ale miluju nátlak a muliju strašení samy sebe. Chtěla jsem dělat sex scény. Abych byla upřímná, není se přece za co stydět.

Řekla by jsi, že On the road má význam pro dnešní mladou generaci?
Myslím si, že jsou důvody, proč kniha nikdy nebyla bezpředmětná.