Červen 2013

WayFarer :33

7. června 2013 v 18:36 | *Nat* |  For Girls
Tak tohle jsem si zamilovala!
Už dlouho jsem na lidech čím dál tím víc viděla tyhle brýle. Časem se mi dokonce začaly líbit. Nehctěla jsem si je kupovat, protože jsem nechtěla tak moc zapadat do davu. Ale nakonec sjem si přece jed dala říct a koupila si je.;) A jsem za to ráda. Vybrala sjem si fialovou barvu. Kromně "obyčejných" slunečních brýlí prodává tahle značka i mnoho různých jiných. Například PartyGlasses. Ty jsou opravdu extravagantní, asi bych si je nekoupila..
Ale kromě hodinek prodávají i mnoho jiných věcí..cvoky, doplňky do vlasů, hodinky, kabelky, klobouky, legíny, kravaty, náramky, opasky, párty doplňky, peňeženky, placky, řetízky tkaničky...a mnoho dalšího!!
Tady vám přidávám fotku brýlí, které jsem si koupila já, ty fialové, zelené jsou kámošky. Snad se vám taky líbí tak jako mě!
Přidám vám sem i další fotky věcí které prodávají, musím říct, že je to něco!:O
Nebojte se, nedělám jim reklamu a neplatí mi za to. Jen se mi to moc líbí, tak vás o tom chchi informovat.;D


BRÝLE NERD STYLE
Tyhle brýle se mi líbí ze všech jejich věcí nejvíc. Pár vám jich sem dám.


Brýlerůzného druhu
Máte tady 4 ukázky. Samozdřejmě je těchto brýlí mnoooohem víc.


Cvoky
Myslím že skoro každý už si někdy zkoušel něco vyrobit. DIY!! Buď moderní a ozdob si oblečení tak jak se dnes nosí. Já mám např. takto ozdobené boty, musím říct, že to vypadá moc dobře.

Doplňky do vlasů
Třeba vycpávka do dordolu, čelenka nebo umělé vlasy. Tohle všechno a více tam mají.

Hodinky
Polde mě jsou tyhle hodinky naprosto dokonalé!!o.O Možná si je taky koupím. Fakt jsem se do nich zamilovala. No řekněte, nejsou dokonalé?!♥


Více fotek a informací najdete v celém článku!:)) Doporučuju vám článek otevřít, protože to je něco!o.O