Květen 2013

Koláž- to co si chci koupit;)

27. května 2013 v 19:59 | *Nat* |  For Girls
Rozhodla jsem se udělat malou koláž věcí, co se mi líbí a co bych si chtěla koupit.
Ztím sice nevím, kde je sehnat, ale mít je pohromadě se hodí.;D
Líbí se ti taky něco, chtěla by jsi něco? :O

Ps: Já vím.. Je to trochu malé:DD


10 android aplikací pro tebe!

26. května 2013 v 20:49 | *Nat* |  Mix
Moc se vám všem omlouvám, že jsem tady tak dlouho nebyla. Moc nebyl čas. Ale teď k věci.;)
Mám tady pár aplikací, které sama používám, ráda bych vám je doporučila.
Vím, že je to teď už 2. článek za sebou s aplikacemi android, ale tak-snad to přežijete.;)
Často sama hledám dobré app, takže doufám, že se vám to bude hodit, tak jako se mě hodí podobné články.:)
Jdeme na to! Vždy máte i odkaz kde aplikaci stáhnout!

1. Anglicko-čský offline slovník
Pokud často potřebujete něco přeložit, tak jako já, tohle se vám opravdu hodí! Má opravdu velikou slovní zásobu i přes to, že je offline. To je veliká výhoda. Bohužel nepřekládá věty, ale to je v offline režumu snad samozřejmost. Používám ho každý den, takže opravdu doporučuji.
2. Cartoon Camera
Super kamera, která ti vyfotí obrázek jako od malíře. Jsou tam různé možnosti, výhodou je, že je také zdarma. Pokud ale chceš mít možností ještě víc, tak si to bohužel budeš muset zaplatit. Mě ovšem stačí free verze. Nevýhodou potom ale je špatná kvalita fotek po vyfocení. Mě se ale tahle aplikace moc zalíbila.
3. Colors Maze
Další výborná věc zdarma! Zabaví to na dlouhé chvíle. Pro mě to ze začátku bylo opravdu obtížné, ale brzo jsem se to naučila. Účelem vlastně je, dostat správnou barvu kuličky do správného důlku. Podle mě je to jedna z nejlepších aplikací tohoto typu. A ovládání? Pohubujete a třepáte telefonem (či tabletem) tak, aby se kulička dostala na správné místo. Jak primitivní, že?!
4. Face Mood Scanner
Znáš ty chvilky, kdy se prostě nudíš? Tohle tě zabaví! Mě to teda bavilo hodně dlouho. Ale časem to omrzí.. Jednoduše to oskenuje tvůj obličej a řekne ti, jakou máš náladu. Pravdu to často neříká, ale zábavy je s tím dost. Také zdarma..
5. Facebook
Je jasné, že v dnešní době má facebook snad každý! Facebook pro mobil je úžasná věc. Alespoň pro nás, ty, kterří na FB jseu hodně často. Je skoro úplně jasné, že tato aplikace je zdarma. Chvilku trvá, než si zvyknete na trošičku jiné prostředí, ale je celkově docela podobné normálu.
6. FxCamera
No, co dodat? Vyfotíš fotku a vložíš ji do téhle super alikace. Máš veliké množství efektů, rámečků.. Prostě všeho pro úpravu fotky. Mylsím že efekty jsou docela povedené. Ale existují i lepší aplikace, takže tuto už používám nej vyjímečně.
7. Google Goggles
Něco jako google, ale myslíto slov bideš vyhledávat obrázky. Vyfoť fotku knihy, obrazu, alba, budovy, sochy, jídla.. To je vlastě jedno. Aplikace chvilku popřemýšlí a najde ti, co to je. K tomu také vyhledání o této "věci". Mylsím že se hodně hodí!
8. Instagram
No kdo by neznal instagram? Vyfotíš fotku, upravíš si ji a sdílíš. Máš profil s profilovou fotkou a popisem.:) Mužeš také sledovat lidi, jejichž fotky se ti líbí. Nebo oni mohou sledovat tebe. Na instagramu si mě klidně dejte do sledování.;) Mě jméno tam je: natalenkat.
9. ListNote- Hlasové Poznámky
Řekni pár vět a tahle aplikace je sama uloží v textové podobě! Úžesné, je zdarma!! Musím přiznat, že se někdy splete, ale to jen vyjímečně. Úžasné je, že si můžete nastavit i český jazyk, ale i plno jiných.
10. Panda Booble Head Wallpaper
Jdna živá tepeta. Mylsím že v hoodně dobrá kvalitě! Měla jsem ji na mobilu nějakou dobu, moc se mi líbí. Ani moc baterky nebere. Jednoduše, krásná a roztomilá panda na tebe kýve hlavičko, mrká, nebo jen tak kouká. Moc doporučuju!
Tak co?? Stáhneš si něco v věcí výše?:)
*Nat*