Březen 2013

Jak dát fotku na Twitter

29. března 2013 v 17:37 | *Nat* |  Návody
Ahojte! :))
Dneska se mě jedna holka ptala, jakse přidává fotka na Twitter. Já osebně moc nevím jestli to jde i jinak, ale já to dělám takhle. Jako když chci napsat tweet, pak kliknu na tu ikonku fotoaparátu(viz. obrázek). No, snad vám to pomohlo. :) :D Jestli máte ještě nějaké otázk, tak pište do komentů. A jestli chcete, přidejte si mě na Twitteru: https://twitter.com/natalenkat
PaPa! =)) *Nat*

Jak si zvýšit návštěvnost?

16. března 2013 v 17:01 | *Nat*
Je tady malá rada jak si zvýšit návštěvnost blugu. Zkuste si dát na blg tento článek! Je v něm totiž dost nejvyhledávanějších výrazů. Snad vám to pomůže. ;) BTW: vím že je i mnooooho lepších způsobů, ale zkusit to můžu. ;D
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Png- birds DOWNLOAD!

16. března 2013 v 16:54 | *Nat* |  Grafika
Znáte to, když hledáte PNG a skoro nikdy nenajdete?? Můj případ. ;) Tak jsem se trochu rozhodla hledat za vás, nebo případně PNG sama vyrobit. =) Před pár dyn jsem se konečně naučila zabalit věci do WinRar. :DDD Pokud s tím někdo neumíte napište do komentu, je to v tom zabalené. Je tam dost PNG, různí "ptáčci". :) Myslím že by se vám mohli líbit. Já sama sjem si z nich vyrobila wallpaper!:DD Není to moje tvorba!! Takže teď pouze hledám, ne vyráím. ;) Nemůžu napsat zdroj, protože to bylo asi na 5-ti blozích a nikde nebyl zdroj, takže opravdu nevím. No.. Snad se bude líbit. :) Chcete i jiné?? Napište do komentu s čím. Takže vám stačí pouze kliknout na Download (stáhnout) a chvilku počkat. ;D


PNG texty- Twilight

10. března 2013 v 16:26 | *Nat* |  Grafika
Už pár dní se to nějak učím, ale poprvé jsem si to dneska pořádně zkusila. Učím se dělat "PNG TEXT". Tentokrát jsem si udělala textíky Twilight Ságy. :DD Není to nic moc.. Ale snažila jsem se. ;) Snad se líbí.. Napíšete mi prosím svůj názor? =)
A kopírujte to pls s ikonou blogu!

První text je taková hodně obyčejný- Twilight Sága.

Další text je stejný, ale s pár dalšími ozdobami- Twilight Sága.

Tento je znova stejný, akorát s ještě malilinkou ozdůbkou- Twilight Sága.

Teď už máme jiný text- Edward Cullen.

A teď tady jsou 2 texty. Jsou podobné. ;) Bella Swan.


Nejsou nic moc.. ://

3D Koule

8. března 2013 v 16:25 | *Nat* |  Grafika
Máme tady zase jednu "grafiku". Tentokrát jsem si zkusila vytvořit 3D kouli. :) Možná potom dám i nějaké návod. Můžete ji volně použít, i když nevím na co:DDD Hlavně nemazat můj podpis! Na ubjednávku můžu udělat i jinou barvu. ;)

Malý Dotazníček

7. března 2013 v 20:22 | *Nat* |  Mix
Ahojík!
Vytvořila jsem si takový "dotazníček". Pokud se nudíte, můžete mi do komentů odpovědět. :) Já tady jen tak odpovím taky. Jen tak z nudy! ;D ;)

OTÁZKY PRO VÁS!
pixelJsi zamilovaná/ý?
Máš zapnutou TV?
Na jaký film koukáš nejčastěji?
Kde bydlíš?
Co tě nejvíc děsí?
133.gif image by SaliskoVyhrál/a jsi někdy něco?
Máš doma nějaké zvíře?
Kreslíš rád/a?
Jaké je dneska datum?
Kolik je hodin?
Jaké je teď počasí?
Jíš teď něco?
Piješ teď něco?
Co přesně máš teď na sobě?
Jaké písničky posloucháš?
online.gif image by spookys-graphixMáš ICQ?
Jakou školu teď děláš?
Maluješ se?
Jíš čokoládu?
VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!!!

Nothing will be the same- Můj Příběh 1.

6. března 2013 v 19:21 | *Nat* |  Mix
Ahoj, dneska jsem se rozhodla jen tak z nudy napsat takový malý "článek". Viděla jsem film, četla i knihu. Ale v době kdy jsem tohle psala jsem knihu ještě nečetla! Napsala jsem to podle sebe. Tak jsem jsem si to doopravdy představovala. Je to jen takový úryvek. Nejsem moc dobrá, zatím se jen učím..:DD Ale i tak myslím že na začátek to ujde. No.. posuďte sami. Možná napíšu pokračování, nebo budu psát úryvek něčeho jiného. :) Název těmhle mým příběhům jsem dala Nothing will be the same (Nic nebude stejné).

Nothing will be the same
1. Twilight-Podle mě
Probudila jsem se. Cítila jsem se tak.. tak.. dokonale. Jako bych spala tisíce dnů, a pak se probudila. Připadala jsem si naprosto živá, tak jako nikdy předtím. Vyspaná, silná, plná štěstí, dokonce, což mě překvapilo, jsem se cítila i krásná! Jako by mi nebyla zima, ani teplo, nic mě nebolelo, nic mě netížilo. Byla jsem nesmírně šťastná!
Protože před proměnou, docela dávno před proměnou, jsem měla strach. Neměla jsem strach z fyzické bolesti a toho všeho dohromady, měla jsem strach ze zklamání. Bála jsem se, že "upírství" nebude takové, jaké jsem si ho představovala. Nemohla bych unést tu představu, že bych litovala že jsem se proměnila! To by prostě nešlo!!! Byla bych naštvaná sama na sebe. Ale ne, nebylo to takové, jaké jsem si to představovala. Bylo to mnohem lepší! Mnohem, mnohem lepší..
Zvedla jsem se, trochu se mi motala hlava. Najednou, aniž bych to chtěla, jsem viděla detaily. Jak si vítr hraje se stromy, jak se pohne každá větvička, každý malinký lísteček. Jak kolem mě proletěla malá muška, nebo jak si pavouček staví tu nádhernou pavučinu! Jsou na ní malé kapky rosy, vidím i tak malilinkaté, že tomu nemůžu ani uvěřit. Lesknou se na slunci, mají tak zvláštní tvar. Je podivné že jsem si toho nikdy nevšimla.. Netušila jsem, že i tohle upíři umí, tahle "vnímat".
Potom jsem se konečně podívala za sebe, otočila jsem se a.. stál tam on. V plné své kráse. Byl ještě krásnější než jindy, při těch všech detailech, tak krásný. Trochu mě vyděsilo, co všechno musel vidět, když jsem ještě byla člověk. Díval se na mě, své velké krásné hnědé oči upíral pouze na mě, neuhnul ani o milimetr. Pořád se mi koukal do očí. Stál tam, jako socha anděla, která bez pochyby musela být vytesaná pouze dalšíma andělskýma rukama. Už jsem tam přece nemohla stát jako omámená, jako by mě zhypnotizoval, musela jsem se vzpamatovat. Ladně a tak nejkrásněji jak jsem jen uměla, jsem k němu vykročila. Chtěla jsem vypadat jako modelka, ale spíš jsem si připadala trapně. Ale on vypadal, že ho to doopravdy okouzlilo. Podívala jsem se do země a ještě víc se zastyděla. Když jsem potom zvedla hlavu, měl nataženou ruku, kterou mi podával tak blízko ke mě, jak jen dosáhl.
Chytila jsem ho. Naštěstí se mi už srdce nerozbušilo jako obvykle. Konečně jsem si s ním připadala víc rovnoměrně, jako by jsme konečně byli ve stejné výšce. On už nebyl vysoko a já jsem nebyla nízko. Byli jsem stejně. Rychle jsem ho objala, zatím však jen nejistě, jenom zlehka.
"Bello." řekl s šťastným a vítězným úsměvem. Já neřekla nic. Jen jsem se k němu se zavřeným očima tiskla. Ulevila jsem si, když jsem zjistila, že pořád cítím jeho vůni. Tu omamující vůni..
"Bello, ty moje sladká Bello." tentokrát mi to šeptal do ucha. Slyšela jsem, jak si ke mně nejistě čichnul. Snažil se, bych to neslyšela. Ale teď mi neuniklo nic, žádný přemalý detail. Nevypadal, ani jsem to necítila, smutný, nebo zklamaný.
Pak mě jemně odtáhl a pořádně si mě prohlédl. Byl pořád vážný, až velmi vážný.
"Jsi tak krásná" něžně,ale jen lehoučce se pousmál.
Stále jsem nic neříkala. Pouze jsem se pousmála. "Ty víc." usmála jsem se ještě výrazněji než předtím. Teď se taky konečně usmál. Konečně pořádně hodně od srdce. Potom mě znovu pevně chytil za ruku, teď už nemusel mít strach že mi ublíží, někam mě vedl. Zavedl mě k zrcadlu. Velkému zrcadlu, kde jsme se oba krásně viděli. Užasla jsem! To nemůžu být já! Bylo to poprvé, to upřímně, kdy jsem si doopravdy mohla říct- jsem krásná. Jsem krásná, šťastná, přešťastná Bella. Pořádně jsem se na sebe dívala. Byla jsem bílá, ještě víc než obvykle. Měla jsem krásné, husté, hnědé vlasy. Na sobě jsem měla boty na podpatku, byly černé, naprosto obyčejné. Já si ale nepřipadala nemotorná, divím se, že jsem nespadla. Oblečené jsem měla krásné šaty v tmavě modrém odstínu. Byly dlouhé asi po kolena, byly bez rukávů, i bez jakékoli ozdoby, ale byly překrásné! Krásně držely na mém těle, splývaly se mnou. Jako bych měla tělo modelky na výstavním mole, to zrcadlo opravdu musí zeštíhlovat.. Pomyslela jsem si.
Potom jsem se konečně podívala na svůj obličej. Vypadala jsem, jako bych měla matně červenou rtěnku a šedé oční stíny, ku podivu jsem neměla žádné líčidlo. Mé řasy byly jako nalepovací, neuvěřitelně dlouhé. Ale byly moje!Sama jsem se tomu podivila. Smutno mi bylo akorát po tom ruměnci na mé tváři, trochu mi chyběl. Ale to je jen maličkost. No a pak? Ta nejúžasnější věc! Moje oči! Byly červené, rudě, ale přitom opravdu zářivě červené, vypadaly jako by v sobě měly světýlka, nebo spíš oheň.
Odstoupila jsem od zrcadla a tak rychle jak jsem jen dokázala, což při mé rychlosti bylo opravdu hodně, jsem Edwarda objala. Tiskla jsem ho k sobě tak silně jak to bylo jenom možné, už nikdy jsem ho nechtěla pustit. Mohli by jsme tam takhle stát do skonání světa. Pak jsem uslyšela takové zvláštní vydechnutí, znělo jako přiškrcené. Rychle jsem si uvědomila, že to pravděpodobně byl Edward. V okamžiku jsem se pustila jeho těla. Vydechnul úlevou. Pořád jsem nechápala co se vlastně stalo.
"Edwarde co se děje?" zeptala jsem se ho zmateně.
"Bello" řekl a odmlčel se, byla jsem nedočkavá "musíš si uvědomit, že teď jsi mnohem silnější než já". Tlemil se, jako by se mi trochu vysmíval, jako bych byla hloupá. Alespoň mě to tak přišlo. Na vzdory tomu jsem se zasmála, on se taky znovu zasmál.
"Promiň, musíš mě nejdříve o všem poučit než to udělám." přiznala jsem vážně. "Ty jsi totiž tááák chytrý, já jsem pouze malý, hloupý a nevzdělaný upír." dobírala jsem si ho, teď už zase s úsměvem. Neodpověděl. Pouze se na mě zkoumavě a okouzleně díval.

Test!

2. března 2013 v 12:49 | *Nat*
Je to takový nudný test.. Nevěděla jsem kam to zařadit. :DD Tak jsem to dala sem. :) Kdopak si trochu zatestuje?Máte ráda Simpsnovi? Tak se trochu otestujte! ;);)
TEST SPUSTÍŠ KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK!

1. Sotěž Outfitů

2. března 2013 v 12:17 | *Nat*
Tak.. Je to tady! Rozhodla jsem se, že udělám takovou maloi koláž.
Vyždycky vypadne jedna dívka (star).
Není to o žádnou výhru.. Je to jen pro zábavu! :) ;)
Vyberu náhodné obrázky a vy hlasujete.
Uvidíme co se vám líbí a kdo vyhrál!
Bavte se!!

HLASUJTE DOLE V ANKETĚ POD ČLÁNKEM!! článek musíte otevřít!
Kdo to nechápe, napište do komentu. ;)


Moje první PNG

1. března 2013 v 20:17 | *Nat* |  Grafika
Ahojky.. Tady je moje první PNG. Jsou tam chyby. Ještě to moc neumím, myslím že to jde vidět ;))
Můžete je použít. Ale nemazat můj podpis!! To je asi tak vše.. Lbí?? Moc ne, že..;D

Hoďíte komentík?? =) :)