Jak udělat animaci

14. února 2013 v 19:36 | *Nat* |  Návody
Ahojky, tak jsem se rozhodla že udělám ten návod. Třeba tady zavítá více lidí. :) ;) Dala jsem si s tím dost práce a nebylo to zrovna jednoduché.. Tak doufám, že to oceníte a třeba napíšete svůj názor. Snažila jsem se. Pokud něco nechápeš, napiš do komentů! :)) Tak jdeme na to! PS: Ten oddělovač jsem bohužel nedělala já. Ale je pěkný, ne? :)

1) Najedeme si na youtube.com a najdeme si nějaké video ze kterého chceme udělat tu animaci. (Nebo si tam nahrajeme video z PC. To je na vás. Já použila youtube.com) Tady myslím foto není potřeba, prostě si najdu nějaké to video.

2) Teď si zkopírujeme tu adresu. Kdo neví jak na to- musíš si zamodřit celý ten řádek a potom to pouze skopírovat, to tak že, klikneš na pravé tlačítko myši a dáš "Kopírovat".

3)Teď si najedu na tuto stránku!! http://imgflip.com/gifgenerator

4) Do toto řádku vložíme tu adresu. Pro ty, co nevědí- v řádku je napsané "Paste any video URL". A pro ty, co nevědí jak to vložit- klikneme na pravé tlačítko myši a dáte "Vložit".

5) Všimli jste si, nám tam přibyllo pár věcí? Ano je to tak. S těmi budeme pracovat. Na té časové přímce, si vybereme odkuď- kam chcete mu animaci mít. Zelená šipka- začátek animace, červená šipka- konec animace. Takže si to nastavte podle sebe. Já to udělala takto.

6) Teď si vybereme velikost. 100px to je malá, asi na avatar, 260px je střední, a 360px je velká. Já jsem si dala velkou, není až tak veliká! :DD Tak si vyberte a klikněte na tu svou velikost.

7) Teď si pořádně zkontrolujte, to co vidíte na obrázku!!! Protože pokud je tam zelená, máte to hodně v poho, pokud je tam oranžová, ještě to ujde, ale pokud červená, tak to už je těsně. A jestli tam je bílá, tedy nic, tak vám animace asi nepůjde vytvořit! Takže si to hlídejte, pokud to nevyšlo, tak animaci musíte udělat menší.

8) Toto si můžete prozkoumat podle sebe. Myslím že nic extra důležitého tam už není.

9) Potom jen klikněte na toto tlačítko. A animace se začne vytvářet, musíte chviličku počkat.

10) Ukáže se vám něco takového.

A hotovo!! Práce je za náma! :))


A něco takového je výsledek:


Snad se vám líbí, jak výsledek, tak návod. Hodně štěstí ve vytváření! :)
Vám přeje *Nat*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti tady líbí???

Super blog!!! 36.4% (24)
Ujde,jako všechny ostatní... 27.3% (18)
Nic moc,sorry:-( 36.4% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama