Únor 2013

Koláž- Tapeta

28. února 2013 v 20:06 | *Nat*
Ahojky.. Tak jsem zkusila udělat takovou malou koláž. Váš názor?? :)) Pokud otevřete celý článek, jsou tam ještě trošičku upravené, s pár efekty. :)) Dělám to zase poprvé. ;D
Twilight saga PNG

28. února 2013 v 15:12 | *Nat*
Ahojky... Máme tady pár Twilight PNG. Strašně se mi líbí. :) Líbí se vám taky? ;) Jednu z nich mám v menu. Kristen je tam krásná!! Tak.. Tady jsou! o.O
Líbí se vám? Tady je ještě navíc jedno videjíčko! =) ♥
Jak vznikala Resesmee. :)) ;)

Můj druhý layout

26. února 2013 v 19:22 | *Nat* |  Grafika
Tak jsem si pro změnu zkusila udělat layout.. Není nic extra, protože je teprve můj 2.!! Ale víte že layouty (designy) moc neumím.. :)) :D :/ Ale snaha byla.. Je to samozdřejmě o mojem milovaném Twilight! ♥ =) Co ne něho říkáte..? :) Beru kritiku, vím že není dokonalý..vlastně se moc nepoved. :))

Tady je ještě ukázka jak bych si ho dala na blog.. Už o tom uvažuju..:DD Tak uvidíme. :) Třeba máš to štěstí, že když čteš tento článek, design je už nastavený.:D Třeba taky ne..;D Bavte se! :)

Fimo!!

23. února 2013 v 13:00 | *Nat* |  Mix
Konečně jsem si objednala Fimo Hmotu! A konečně mi došla! Už jsem se nauřila i pár věcí. Nejvíc mě baví dunutky! Jsou jednoduché, přespo pěkné.. Nejradši dělám různě sladkosti. Chtěla jsem to nafitit, a některé výtvory sem dát. Bohužel nemůžu nájít foťák.. Na mobil se mi to fakt fotit nechce, z toho by jste stejně nic neměli.. ;D Hodně věcí jsem se učila podle tutorialů na youtube. Dám vám sem dava tutorialy (návody), podle kterých jsem se to nejlépe naučila. Povedlo se vám něco? Děláte z fima? :) Až to nafotím, určitě co nejdříve přidám!! Bavte se! :)


02 Sada oddělovačů

18. února 2013 v 19:49 | *Nat* |  Grafika
Máme tady konečně 2. sadu mých oddělovačů!! ♥ :DDD Snad se vám alespoň trochu líbí.. Jsou takové hodně obyčejné..:/ Je tam ještě jeden BONUSOVÝ. Ten má jednu stranu takovou, že se přizpůsobí pozadí. Jako že bere tu bervu pozadí. Snad někdo chápe! ;D xD Tak.. Tady jsou!

+BONUS!!
Který se vám líbí nejvíc?? :)) Mě se líbí všechny stejně ;) ;D

D.I.Y.-Pomocník

18. února 2013 v 19:11 | *Nat* |  Návody

Zkusí to někdo?? Já si možná udělám takového krásného pomocníky..! ♥ :)

Objednej si animaci

18. února 2013 v 19:06 | *Nat*
Chceš si objednat amimaci??
Napiš mi toto do komentu nebo na e-mail blogu.
V tomto případě bude lepší koment!
*1. S kým/ s čím animaci chceš?
*2. Jak velká má být animace (přibližně)? Napiš: malá/střední/velká
*3. Kam tě mám informovat že je animace tady? Napiš: blog/e-mail/fb...(atd.)
4. Potřebuješ mi ještě něco napsat?? Můžeš mi to tady vzkázat.
*Položky označené hvězdičkou jsou povinné!
Těším se, pokud si někdo objedná! :))
Jedno pravidlo.. Jaké?!
Animaci můžeš použít bez zdroje, ale nesmíš ji vydávat za svou!
Snad všichni pochopili. ;)
Zatím ahoj!!
*Nat*

Dokonalý blog!!

17. února 2013 v 20:19 | *Nat*
Tohle je nádherný blog!! Opravdu jsem se do něj zamilovala!! Chodím na něj už dlouho.. Snažila jsem se inspirovat designem, ale já to moc neumím.. Vlastně vůbec.. :( :/ Ale alespoň jsem se o to pokusila.. :DDD Určitě na blog koukněte!! Stačí kliknout na obrázek..
(Zkus klikat na obrázky v tomto článku, zavedou tě na zajímavá místa.)

Chceš jí napsat nějakou reklamu?? Zkus to tady.

Máš rád/a grafiku?? Tady se můžeš podívat na její. Je fantastická!!

Tady je domovní stránka! Zavítáš tam?

Zde najdeš všechny její fotografie a možná i víc.. Pokud máš facebook!

Napiš jí! Máš-li nějaké dotazy a přání... Zde najdete její vizitku!

Sem přijď, pokud si chceš přečís její rady a tipy..
PS: Tento článek nebyl nijak domluvený. Udělala jsem ho, jako poděkování, že má tak dokonalá blog. I její návody mi mnohokrát pomohly. Děkuji!! =) :3

PNG text

17. února 2013 v 19:22 | *Nat* |  Grafika
Tady je jeden maliký text na blog. Chcete ještě nějaký? :))

01 Sada oddělovačů

17. února 2013 v 18:07 | *Nat* |  Grafika
Já vím že tady poslední dobou je moc grafiky.. Ale mě to teď začalo strašně bavit!! :DDD Takže to teď bude převážně o grafice. Snad se vám budou líbít. :) Můžete je použít! Ale nevydávat za své! Pokud máte tu možnost, tak prosím zveřejněte zdroj. ;)

Líbí??
Jsou to jedny z mých prvních. Takže nečekejte nic "extra". Zatím pp..

Můj první oddělovač

16. února 2013 v 20:21 | *Nat* |  Grafika
Konečně se mi povedlo udělat můj první oddělovač!! ♥ Jsem fakt šťastná.. :DDDDD Není nic extra, je docela divnej, ale je první.. Snad se líbí. Pak sem třeba přidám další! ;D Pp :**
*Nat*

Jak na klikací text nebo obrázek

16. února 2013 v 17:57 | *Nat* |  Návody
Můj vlastní návod. Tentorkát bez obrázků. Takže kopírovat se zdrojem.. Děkuji.. :))

1. Vyberete si nějaký text. Napříkla "TADY".
2. To slovo si označíme, nebo-li zamodříme. Vypadá to takto: TADY
3. Teď klikneme na tu ikonku, která je vedle ikony vložení obrázku. Vypadá trochu jako kovový řetěz. :DD
4. Do kolonky "URL odkazu" si napíšeme tu adresu, kam chceme aby nás klikací text dostal. Ostatní si uděláme podle sebe. ;)
5. Hotovo!! Takto, naprosto stejně se to dělá s klikací ikonkou, obrázkem. :))

Děkuju za přečtení návody, své názory mi pište do komentu.
Tohle je můj výsledek:
Klikací text- TADY
Klikací obrázek-

Avatar sada- Selena Gomez

16. února 2013 v 15:17 | *Nat* |  Grafika
Jsou to moje první avatary. Takže nejsou nic extra, ale je jich docela dost. Tak snad se vám líbí.. Dala jsm si s nimi práci. Takže.. Prosím kopírujte se zdrojem! A pokud ne, tak alespoň nevydávejte za své. Samozdřejmě si je můžete dát jako avatar ;) Tak se bavte koukáním.. ;D


No.. Některé se povedly, některé ne.. Snad se vám alespoň jeden líbí, třeba napište jaký.. :) Mějte se pěkně, třeba napište s kým mám udělat další.. :)
*Nat*
Váš zdroj:
Díky.. :)) Nemusí být klikací. ;)

Velká sada oddělovačů

15. února 2013 v 13:53 | *Nat* |  Grafika
Ano, ano.. Tyto oddělovače nejsou moje. Žádný z nich jsem nědělala já. Ale zalíbily se mi, tak vám je sem všechny dám. Některé možná i použiju, některé už jsem použila. Za své je nevydávám, tak by to majitelům nemělo vadit. :)) Hodně z nich je spíš v odstínu fialové a růžové atd. To proto, že mám takové barvy blogu.;) Tak se bavte prohlížením, klidně si nějaké uložte. ;D Pro vás je to možná mormálka, ale pro mě.. při tom nvšem nahrávání, hodně! :D
↑↑Tyhle jsou krásné, v jiných barvých by se mi asi moc nelíbily, taky proto jsem je tady nedala.↑↑
↑↑Těmto majitelka říká tak znavé "žvýkačkové". Já myslím že se jí moc povedly. I když si je zvětšíte, pořád mají super kvalitu.↑↑
↑↑ Tyto jsou takové obyčejné. Myslím že si s nima dal někdo práci. Mě se moc líbí. Jak vidíte dala jsem i jiné barvy. Zelenou, modrou a červenou. Ne jen růžovou.↑↑
↑↑Tady jsem naopak zvolila pouze fialovou a tůžovou. Myslí že to stačí, protože je asi tak moc nepoužiju. Jsou pěkné, ale ostatní se mi líbí víc.↑↑
↑↑Také jedny z hodně obyčejný, ale pěkných. Proto tady máme zase jen růžovou a fialovou, barvy blogu.↑↑

Jak udělat animaci

14. února 2013 v 19:36 | *Nat* |  Návody
Ahojky, tak jsem se rozhodla že udělám ten návod. Třeba tady zavítá více lidí. :) ;) Dala jsem si s tím dost práce a nebylo to zrovna jednoduché.. Tak doufám, že to oceníte a třeba napíšete svůj názor. Snažila jsem se. Pokud něco nechápeš, napiš do komentů! :)) Tak jdeme na to! PS: Ten oddělovač jsem bohužel nedělala já. Ale je pěkný, ne? :)

1) Najedeme si na youtube.com a najdeme si nějaké video ze kterého chceme udělat tu animaci. (Nebo si tam nahrajeme video z PC. To je na vás. Já použila youtube.com) Tady myslím foto není potřeba, prostě si najdu nějaké to video.

2) Teď si zkopírujeme tu adresu. Kdo neví jak na to- musíš si zamodřit celý ten řádek a potom to pouze skopírovat, to tak že, klikneš na pravé tlačítko myši a dáš "Kopírovat".

3)Teď si najedu na tuto stránku!! http://imgflip.com/gifgenerator

4) Do toto řádku vložíme tu adresu. Pro ty, co nevědí- v řádku je napsané "Paste any video URL". A pro ty, co nevědí jak to vložit- klikneme na pravé tlačítko myši a dáte "Vložit".

5) Všimli jste si, nám tam přibyllo pár věcí? Ano je to tak. S těmi budeme pracovat. Na té časové přímce, si vybereme odkuď- kam chcete mu animaci mít. Zelená šipka- začátek animace, červená šipka- konec animace. Takže si to nastavte podle sebe. Já to udělala takto.

6) Teď si vybereme velikost. 100px to je malá, asi na avatar, 260px je střední, a 360px je velká. Já jsem si dala velkou, není až tak veliká! :DD Tak si vyberte a klikněte na tu svou velikost.

7) Teď si pořádně zkontrolujte, to co vidíte na obrázku!!! Protože pokud je tam zelená, máte to hodně v poho, pokud je tam oranžová, ještě to ujde, ale pokud červená, tak to už je těsně. A jestli tam je bílá, tedy nic, tak vám animace asi nepůjde vytvořit! Takže si to hlídejte, pokud to nevyšlo, tak animaci musíte udělat menší.

8) Toto si můžete prozkoumat podle sebe. Myslím že nic extra důležitého tam už není.

9) Potom jen klikněte na toto tlačítko. A animace se začne vytvářet, musíte chviličku počkat.

10) Ukáže se vám něco takového.

A hotovo!! Práce je za náma! :))


A něco takového je výsledek:


Snad se vám líbí, jak výsledek, tak návod. Hodně štěstí ve vytváření! :)
Vám přeje *Nat*

Sny

13. února 2013 v 16:26 | *Nat* |  Mix
Pár informací ke snům! :)

Snář - co znamenají sny?

Interpretací snů se zabývají i někteří psychologové. Co říká o snech francouzská psycholožka Jeanine Solotareff?

Jak můžeme definovat sen?

Do snů se přenášejí každodenní nevyřešené problémy. Vyjadřují způsob, jak jsme tu kterou událost prožili.

Jak interpretovat symboly, které se objeví ve snu?

V prvé řadě je nutné si uvědomit, co to je symbol. Je to podobnost mezi objektem vnějšího světa a objektem vnitřního světa. Např. sní-li někdo o hadovi, pravděpodobně se v jeho psychice objevují prvky připisované chování těchto zvířat.

Existují "klíče" ke snům?

Ne! Každý symbol může mít kladný, nebo záporný význam. Tvrdit, že sen o černé kočce znamená smrt, je zavádějící. Při analýze snu musíme vzít v úvahu celý jeho kontext.

Když se nějaký sen často opakuje, znamená to něco?

Sny, které se podobají od začátku až do konce, jsou hodně vzácné. Naproti tomu se ve snech mohouobjevovat varianty téže situace. To znamená, že dotyčný dosud nenalezl řešení svého problému a tak jako ve skutečném životě se točí v kruhu. Mnohem častější je narazit na úplně odlišné lidi, kteří mají stejné sny.

Co si myslet o varovných snech?

Neexistují. Znamená to, že díky snu můžeme předvídat budoucí události? To je absurdní. Kde by tyto budoucí události byly v našem podvědomí zapsány? Myšlenka varovných snů vyplývá z naší pověrčivosti a víry. Naproti tomu existují sny předvídavé, do kterých se promítají naše přání, která bychom chtěli prožít.

Můžou sny ovlivnit náš život nebo osobnost?

Může se to stát. Ale spíš je to obráceně - je to naše osobnost a naše vůle, která ovlivňuje sny. Po konzultaci s psychologem se stává, že sklíčený člověk bez chuti do života začne mít dynamické sny plné naděje.

Klíče k některým symbolům

Voda

Symbolizuje vše, co vyvěrá z pramene, očišťuje a osvěžuje. V naší psychice je to očišťující pravda, která nám dovoluje nahlédnout naše omyly a dává nám možnost se od nich alespoň dočasně osvobodit.

Oheň

Také očistný živel. Pálíme to, čeho se chceme zbavit. Ale oheň může i ničit. V záporném významuznamená výstřelek, přehánění neuspokojených přání.

Pes

Je symbolem věrnosti, ale může vyjadřovat i podřízenost. Podle kontextu může také symbolizovat zvrácenou sexualitu.

Kůň

Ukazuje na prudkou dravost našich přání, protože se rodí jako nepoddajné zvíře. Musí proto být zkrocen. V pozitivním významu symbolizuje ovládání našich tužeb. V řecké mytologii se vyskytuje kentaur, člověk - kůň, vláčený svými přehnanými touhami.

Had

Ve velmi širokém významu zastupuje marnost. Toto plazící se zvíře je symbolem marnosti a beznaděje, která nás sráží k zemi bez možnosti povznést se a vyvolává v nás stravující pocit viny. Beznaděj je těžce uchopitelná, stejně jako had mizející v trávě. Ale vítězství nad pocitem beznaděje je možné - to ukazuje i příklad Persea, řeckého hrdiny, který vyhrál nad medúzou.

Pták

V záporném významu symbolizuje představivost a fantazii, která mizí, protože nemá oporu v realitě. Hlava Vyjadřuje duchaplnost, vtip. Ale hlava bez vlasů, které symbolizují vnitřní sílu, ukazuje na slabého ducha.

Noha

Symbolizuje kroky - opatření, která jsme podnikli nebo podnikneme. Chodidlo Symbol duše a elánu. Čelo Ukazuje na odvahu.

Mořská modř

Symbolizuje hloubku, neboť musíme sestoupit do hlubin svého nitra, abychom rozpoznali problémy a omyly, které nám berou chuť do života. V negativním významu je možné ponořit se do temných hloubek podvědomí a utopit se v nich, což znamená pokračovat ve svých omylech a snažit se je omlouvat.

Žlutá

Barva slunce, tedy jasnosti a rozumu, ale může vyjadřovat i sužující beznaděj.

Zelená

Představuje barvu přírody a dobrého psychického zdraví. Současně může reprezentovat i zelenou barvu jedu: ducha otráveného nespravedlností, hněvem a úzkostí.

Děkuji moc za přečtení článku a navštívení blogu. :))

A zdroj (moje tvorba ikony):

Twilight animace

11. února 2013 v 19:17 | *Nat* |  Grafika
Ahojky, tak jsem se rozhodla udělat ještě pár animací. Chcete ještě nějaké? Pište do komentů! :)) A budu ráda za názor, jak se mi povedly.. ;D Tak tady jsou!
A.. Ano, mám ráda Twilight! ♥ ;)

Edward a Bella

Irina a Volturovi

Bella jako upírka

Bella a Jacob

Líbí? Komentujte, likeujte, udávejte hvězdičky. ;D ;)


Animace!

11. února 2013 v 13:59 | *Nat* |  Grafika
Zkusila jsem si vytvořit oár animací.. Jestli nějakou chcete, tak si napište do komentu. Určitě sem někdy dám návod, jak to vytvořit. :) Tady je pár mých výtvorů! ;)

Robert Pattinson
¨

Kristen Stewart

Líbí?? :DD
Oni jsou oba táák..=*) ♥