Červenec 2012

Plavky

29. července 2012 v 13:16 | Naty♥
Krásně růžové plavky?? Ano!!! Jsem moc ráda že jsem tyto našla.. Málem jsem si je i koupila... Ale ta cena:(( Jsou to dámské dvojdílné plavky. Menší popis: Plavková podprsenka bez kostic s posuvným košíčkem s vyjímatelnými vycpávkami. Ramínka jsou špagetová a zavazují se za krkem. Plavky zdobí potisk něžných kytiček. Boční dílce jsou rovněž na zavazování. Kalhotky nižšího střihu se zavazují na bocích a mají ozdobné květiny. Limitovaná série - do vyprodání zásob !!!! Mě se hoooodně líbí:)) A jak vám- koment =)) Boužel fotka nešla stáhonout :(( Takže pokud se chcete přesvědčit jak jsou krásné, nebo si je robnou koupit, musíte navštívit tuto adresu:http://www.astratex.cz/plavky-beatrix/plavky

Fakt sorry:(( Mějte se krááásně pp:)

Party make up!

29. července 2012 v 13:01 | Naty♥-dutyofbeauty
Ahoj, takže další video z YouTube:) :D Ale tenhle make-up se mi velimi zalíbil!!! Hodně lidí na YouTUbe psalo komentáře že slečna takhle vypadá jako prostitutka... Ale já mám jiný názor- mě přijde roztomilá a velmi zajímavá! Co si o tom myslíte vy?? Slečna napsala že video točila pro www.fametv.cz. Však posuďte sami..! Mějte se nádherně :)) Ahoooj!!


Měsíc aneb výlet

29. července 2012 v 12:48 | Naty♥
Na chvíli jse se zamyslela... Co když za pár let bude cesta na měsíc něco ve stylu školního výletu?? V budoucnosti možná opravdu budou tyhle akce něco naprosto běžného.. Ale co by pak bylo ZVLÁŠTNÍ?? Přestanu si tady něco vymýšlet a půjdu na věc.. Jaké to asi je? Být na Měsíci? Musí to být opravdu doslova POVZNÁŠEJÍCÍ pocit!!! Někdy to určitě musím zkusit.. A co vy? Chtěli by jste se někdy vydat na Měsíc? Jaké by to podle vás bylo? Písněte do komentů=)


Povrch Měsíce- jaký asi je? Jemný? Tvrdý? Slyšela jsem že otisk(třeba boty) tam může zůstat i 10 000let. A to proto že tam nefotuká, neprší, nesvítí sluníčko.... Takže to tam může zůstat i milion let :)